Jdi na obsah Jdi na menu
 


Virtuální adopce


 
Často nás oslovují lidé, kteří z různých vážných důvodů nemohou mít vlastního pejska a chtějí pomoci nějakou formou těm, kteří to v útulku nejvíce potřebují.

Jedná se především o pejsky staré, handicapované, pejsky, kteří potřebují vzhledem ke svému zdravotnímu stavu dlouhodobě užívat léky či speciální krmivo. Patří sem také zvířata, která v útulku pobývají již delší dobu a péče o ně stojí nemalou finanční částku, případně zvířata, která nutně potřebují operaci. Řešením této situace není utrácení zvířat, neboť za stav a danou situaci, do které se dostala, je zodpovědný člověk, který je zavrhl a zbavil se jich vyhozením na pospas osudu.

Nyní nabízíme možnost u pejska, kterého zařadíme do programu virtuální adopce do doby, než se mu podaří najít nový domov, podpořit finanční či materiální pomocí. Díky tomu lze poskytnout péči více takovým adeptům, kteří ji nutně potřebují. Každé, byť i malé pomoci, si velmi ceníme.

Pokud se rozhodnete jakoukoliv formou pejska v tomto programu podpořit převodem na účet, stačí jen následující:

- uvést vždy jméno konkrétního zvířete v programu do poznámky v účtu
- uvést formu daru (včetně ceny) či konkrétní finanční částky
- souhlasit se zveřejněním vašeho jména (příp. dalších údajů dle dohody)
- v případě, že se vámi vybrané zvíře umístí nebo vzhledem ke zhoršení stavu bude muset být provedena euthanasie, či zvíře uhyne, souhlasit s disponováním daru pro jiné zvíře v programu (lze si vybrat konkrétního náhradníka či ponechat posouzení a výběr zvířete na nás).

Pošlete na účet  19-921402389/0800, var. symbol:  3410142321 s poznámkou jména zvířete, na kt. dar posíláte.

Kromě převodu na účet lze peníze předat i osobně na útulku.

Po obdržení daru vaši pomoc zveřejníme na útulkových stránkách  zde a na stránkách města pak v rámci zveřejnění poděkování dárcům. Dále budou údaje o sponzorovi uvedeny na kotci daného zvířete (příp. jinak po předchozí dohodě).

Samozřejmostí je v případě vašeho zájmu vyhotovení smlouvy o sponzorském daru, příp. jiného dokladu, ve vztahu k daňovým odpisům a ozdobný certifikát s fotkou zvířete a jmenovitým poděkováním dárci. Pokud máte zájem o certifikát, je třeba nám zaslat emailem vaši adresu a celé jméno a my vám vyhotovený a podepsaný ozdobný certifikát s fotkou podporovaného psa v zalaminované úpravě zašleme.
 
Zájemci o virtuální adopci se s námi mohou dohodnout formou e-mailu: utulek@mmdecin.cz, telefonicky na číslech: 605 801 617, 412 510 594, písemně na adrese: Statutární město Děčín, Odbor životního prostředí - městský útulek, Mírové nám. 1175/5, 405 38 Děčín IV, příp. na tel. č. 412 591 465 (Ing. Moučková) či informace doručit i prostřednictvím faxu na č. 412 591 473 s kontaktem zájemce.

Pejsci vhodní na virtuální adopci:

 

Aktuální psy vhodné k virtuální adopci najdete zde na našem facebooku.

Virtuální majitele jednotlivých psů, kteří jsou stále v péči útulku, najdete nově na stránkách s fotkami a videi konkrétních pejsků. 

Virtuální majitelé již umístěných nebo zemřelých psů:
- děkujeme mnohokrát všem za podporu jednotlivých pejsků!

paní Vlasta Hladíková - sponzorka Spocka
pan David Vilím - sponzor Azalky
paní Mráčková - sponzorka Tima
Mistral TV produkce - sponzor Žofinky
paní Novotná - sponzor Azalky a Meredith
pan Abramcov přispěl na našeho Tobiho
paní Parlesáková přispěla na léčbu Žofinky
paní Chlebná podpořila Týnu, která již našla domov
paní Eva Voháňková podpořila virtuálně Týnušku
paní Jaroslava Chvojková z Dobkovic poslala příspěvek pro Týnu
paní V Müllerová z Prahy zasponzorovala Ajaxe
paní Hrdličková poslala příspěvek na Týnu
paní Bílková s dcerou Děčín podporovali Ernyho
paní Kamila Sotonová Děčín  pomáhá Týnušce
pan Daniel Kubelka a paní Barbora Kašíková z Chrudimi - přispěli na naši Týnušku
pan Josef Levý z Domažlic - přispěl našemu méďovi Bárnymu
paní Žaneta Müllerová - Mariánské Lázně - podpořila finančně Bublinku
paní Ing. Jana Urbanová - Štětí - podpořila finančně Mery
paní JUDr. Marie Šírková - Ústí nad Labem - podpořila finančně Bublinku 
paní Ing. Jana Keslová - Louny - podpořila Beníka
paní Leona Sládková - Děčín - podpořila Bublinku
pan Braňo Dzurňák podpořil Bena a Sindynku
paní Alžběta Bílková podpořila Dina
paní Tulachová a paní Ivana Viktorinová podpořily Sharka, který již našel domov 
pan Tůma na fenky ze Zvonovic
paní Holická na fenky ze Zvonovic
paní Fišerová na fenky ze Zvonovic
paní Heralová na fenky ze Zvonovic
paní Němcová na fenky ze Zvonovic
paní Chvojková na fenky ze Zvonovic
paní Viktorinová na Sharka
paní Sládková na kočky  
operaci a léčbu křížence Bédi finančně podpořila p. Vybíralová, p. Fišerová, anonymní dárci
paní Hana Te Reo finančně podpořila všechny pejsky z virtuální adopce
operaci a léčbu kočičky Iksky finančně podpořila: p. Fišerová, p. Šťastná, anonymní dárci, p. Horáková, p. Sládková
na Kevina finančně přispěla p. S.Malinová z Chebu
Dana finančně podpořila p.Viktorinová a p. Fišerová
Zetu finančně podpořil pan MUDr. Špeta
Béďu podpořila paní Jeřábková

Přehled, na co se čerpaly u konkrétního zvířete dary ve virtuální adopci:

Jack - kastrace
Bárny - odstranění novotvarů na končetině, kloubní výživa
Ajax - léčba zánětu dásní, kastrace
Ťapka - RTG, kapky do očí, kloubní výživa
Hodan - vyšetření na spec klinice a následná operace páteře na klinice v Mimoni, pooperační léčba, léky


Ťapka - přispěli na ni: paní Zdeňka Benzová,  paní Veronika Bukovská - Žďár nad Sázavou, paní Pěnkavová, paní Kateřina Štolbová - Ústí nad Labem.

Angie - prvotní RTG při příjmu, vyšetření a následná operace páteře a hospitalizacena spec klinice Mimoň, léky. Angie pomohli tito virtuální sponzoři, kterým moc děkujeme: paní Najmová, paní Tomsová, PhDr. Hana Jedličková, paní Pěnkavová, pan Braňo Dzurňák, paní Viktorinová, paní Petra Šimoníková, paní Baggeová, anonym, anonym, pan Švehla, pan Rybáček, paní Marinová, paní Veszelková, paní Meinerová, paní Lehnertová, anonym, paní Bílá, paní Jana Vybíralová z Rakovníka, paní Machovská, paní Benešová, paní Hrabětová, pan Železný, pan Matoušek, paní Jalovecká, Trutnov, anonym, pan Holub, paní Holubovská, paní Procházková, paní Ševčíková, pan Racek, paní Krejčová, paní Hobzová, paní Valentová, paní Vitujová, paní Rahová, ZET – CORPORATION, paní Zlesáková, JATES s.r.o Praha, pan Vích, pan Jakus, paní Hriczová, paní Herudková, paní Kampfová, pan Anders, pan Klofáč, paní Dvořáková, paní Kotrošová, paní Horáková, paní Helmichová, paní Filipová, paní Vitmajerová, paní Ondrová, pan Kaupa - Telč, paní Točeková, anonym, pan Hrozek, pan Beď, paní Suchánková, paní Rambousková, anonym, paní Šídová, anonym, paní Glasslová, paní Sklenářová, paní Litosová, pan Spurný, paní Cháňová, paní Němcová, paní Studničková, paní Valsová, paní Vozdecká, paní Doubková, paní Janečková, paní Podžorská, paní Bejčková, paní Marešová, paní MUDr. Věra Musilová, paní Jeřábková - Ústí nad Labem, paní Zimová, pan Najman, paní Dlouhá, pan Hueber, paní Slavíčková, pan Pernica, paní Bošinová, paní Gerhard-Koch, pan Hájek, paní Mervartová, paní Jílková, paní Čamková, paní Marková, paní Bukovská, manželé Koudelkovi, paní Chaloupková, pan Kadlec, paní Vinická, paní Žvačková, pan Olma, paní Červenková, paní Štočková, pan Kubala, paní Viktorinová.

Hodanovi pomohli tito virtuální sponzoři, kterým moc děkujeme:

pan Lubomír Málek z Jánské, paní Lenka Plšková z Děčína, paní MUDr. Věra Musilová z Děčína, paní Petra Beerová z Chrudimi, pan Braňo Dzurňák, paní Jánská, paní Zvoníčková, pan Ptáček, paní Ivana Jensen, pan Kreuter, paní Michaela Kolaciová z Hranic na Moravě, paní Jana Vybíralová z Rakovníka, paní Michala Heralová z Černošic, paní JUDr. Marie Šírková z Ústí nad Labem, žáci D3 Střední průmyslové škola strojní a dopravní Děčín, paní Soňa Ptáčková, paní Jaroslava Chvojková, pan Kubelka a paní Kašíková, paní Nikerlová, anonym, paní Dostálová, paní Pochobradská, paní Najmanová, paní Herlová, paní Tomsová, paní Šulcová, pan Dlouhý, paní Cháňová, paní Kolárová, paní Jurisová, anonym, anonym, pan Kubiska, pan Kalaš, paní Alena Rogozinská – Děčín, paní Boudová, pan Kanda, paní Libuše Bukovská -  Žďár nad Sázavou, pan Váňa - Děčín, paní Beléková, pan Pokorný - Děčín, paní Vágnerová, pan Vokáč, pan Novotný, pan Krejcárek, paní Petra Šimoníková - Praha, paní Bukovská ze Žďáru nad Sázavou, manželé Kozákovi, paní Pokorná, pan Ing. Vratislav Cvejn z Děčína, manželé Bláhovi, pan Tichý, pan Prokeš, paní Procházková, pan Hammerbacher.

Od dárců, kteří posílají na účel ,,kočky" - jsou příspěvky čerpány na kastrace koček.