Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sponzoři

Sponzoři

 

daryvu.jpg

Aktuální sponzory a dárce najdete v našem albu na facebooku zde.

6. 4. 2014 - opravdu krásný a velmi hodnotný dar (vše se na foto bohužel nevešlo), jsme obdrželi od pana MVDr. Vepřeka, z veterinární kliniky v Mimoni. Dostali jsme velké množství odčervovacích a odblešovacích prostředků, vitamínů, speciálních diet, granulek, vitamínových past, kloubní výživy a mnoho a mnoho dalších potřebných věcí, které našemu útulku moc pomohou. Velmi děkujeme a vážíme si pana MVDr. Vepřeka a jeho kliniky, že jsou našemu zařízení nakloněni a již několik let nás sponzorují.

27. 3. 2014 - naši prosbu o dezinfekční prostředky, kterých máme momentálně opravdu velkou spotřebu, vyslyšela Nicol Kašáková a podělila náš útulek tímto pěkným dárkem. Moc jí děkujeme a velmi si toho vážíme.

31. 1. 2014 - pěkný dáreček pro Šotka nám přišel od paní Slezákové z Kostelce na Hané. Ušila mu krásný kabátek a přibalila dobrůtky, hračky a odblešovadlo. My i Šotek moc a moc děkujeme.

17. 1. 2014 - Školní parlament ZŠ Březová ulice Děčín III, opět navštívil Městský útulek Děčín při příležitosti slavnostního předání krmiva pro pejsky a kočky. Toto krmivo bylo nakoupeno za peníze utržené v rámci vánočního jarmarku. Díky ochotě rodičů, učitelů a snaze pomoci, se podařilo vybrat téměř 2 500 Kč. Za tyto peníze byly objednány granule pro pejsky a kočky juniory i seniory. Někteří žáci dokonce nakoupili konzervy a přinesli teplé deky. Touto cestou děkuje Školní parlament všem rodičům a pedagogům za pomoc a těší se na další spolupráci. Útulek moc děkuje všem, kteří se na této akci podíleli a velmi si vážíme nápadu Školního parlamentu být našimi patrony.

----------------------------------------------------------------------------------------------

20. 12. 2013 - Velmi pěkný dáreček dostal náš útulek od zaměstnanců Magistrátu města Děčín, kteří společně nakoupili pro naše zvířátka kvalitní krmení, pamlsky, hračky, antiparazitní obojky a další, a ještě přispěli finanční částkou a krásným přáníčkem! Moc a moc si jich vážíme a děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli!

14. 12. 2013 - Dnes k nám do útulku zavítala velmi milá návštěva z SNR, kde i tam má náš útulek příznivce. Přijela po předchozí domluvě paní Claudia Schubert z Chemnitzu a přivezlá dárky pro naše svěřence. Je to paní, která také pomáhá opuštěným a týraným zvířatům. Moc děkujeme za přízeň!

13. 12. 2013 - dnes k nám zavítal bývalý svěřenec Norpit se svými páníčky. Vypadá moc dobře a šťastně. V útulku byl delší dobu, ale čekání se mu opravdu vyplatilo. S páníky přivezl pro své čtyřnohé kamarády dobrůtky, granulky, konzervy a další potřebné věci. Moc děkujeme!

12. 12. 2013 - Výtěžek sbírky doputoval k opuštěným zvířatům Benešov nad Ploučnicí/Děčín – Výtěžek sbírky, kterou uspořádal Státní zámek Benešov nad Ploučnicí ve spolupráci s městem Benešov nad Ploučnicí, doputoval k opuštěným zvířatům do děčínského útulku. Lidé mohli v rámci prvního adventního koncertu a v rámci mikulášské besídky přinést na zámek či do městského kina granule, deky, dezinfekční prostředky či mohli zaplatit registrační čipy. „Děkujeme všem, kteří si v tento předvánoční čas vzpomněli i na opuštěná zvířata. Jsme rádi za každý, byť i malý dárek,“ poznamenala vedoucí Útulku pro toulavá a opuštěná zvířata Děčín Evelína Jahelková.

5. 12. 2013 - Další krásný dárek pro naše svěřence přivezl pan Suchý z Děčína. Pro pejsky kvalitní granulky, žvýkací kosti, konzery a jiné dobrůtky. Moc a moc mu děkujeme!

1. 12. 2013 - Krásný předvánoční dárek pro naše chlupaté svěřence jsme dostali z prodejny Zvěrokruh v České Lípě, kde na nás již několik let pamatují. Moc jim děkujeme za přízeň!

16. 11. 2013 - Moc pěkný dárek nám přišel poštou pro boxera Alfíka. Bohužel, Alfík již není mezi námi, a tak bude tento dárek použitý pro naše psí seniory. Moc si této pomoci vážíme a děkujeme. Pomoc nám poslala paní: Lenka Schubertová - Pomoc boxerům www.pomoc-boxerum.cz

19. 10. 2013 - Krásný dárek jsme dnes obdrželi od klubu Agility Děčín. Moc a moc jim děkujeme!

4. 10. 2013 - Krásný dárek k dnešnímu svátku zvířátek jsme pro naše chlupaté svěřence dostali od žáků a pedagogů ze ZŠ na Kamenické ulici. Moc a moc jim děkujeme!

7. 7. 2013 Pěkný sponzorský dar nám přivezla paní Bednářová, panička Taminky z našeho útulku. Kdykoliv jede do ČR, nezapomene s pomocí pro náš útulek. Moc děkujeme!

24. 6. 2013 jsme dostali pro útulek krásný dárek od slečny Jaroslavy Chvojkové z Děčína. Je to luxusní dvoupatrový domeček s vybavením pro králíčky, morčata, činčily a jiné hlodavce. Takže až tu zase nějaké budeme mít, nebudou bydlet v "garsonce", ale budou mít parádní prostorný domeček. Moc děkujeme!

květen - Krásný dárek v podobě dobrůtek, dek, granulek a konzerv pro nás připravela paní učitelka Babiková a žáci ZŠ v České Kamenici. Moc za naše svěřence děkujeme!

25. 1. 2013 Moc děkujeme paní Petře Kadlecové za krásné oblečky pro naše hafany. Nyní se opravdu moc hodí.